Modny makijaż na sylwestra 2015/2016!

Znasz aktualne trendy, które będą obowiązywać na tegorocznych balach sylwestrowych? Dowiedz się jak wykonać najmodniejszy makijaż na sylwestra 2015/2016!
 

Skóra twarzy

Makijaż wieczorowy umożliwia ukrycie wszelkich niedoskonałości skóry. Zacznij od nałożenia korektora, który pomoże Ci ukryć przebarwienia, cienie pod oczami i inne niedoskonałości. Jeśli masz rozszerzone naczynka użyj zielonego korektora Pure Colors. Na przebarwienia nałóż korektor fioletowy. Kolejny etap makijażu twarzy to podkład mineralny, który możesz zaaplikować na mokro, dzięki czemu uzyskasz większą siłę krycia. Makijaż twarzy wykończysz przy pomocy mineralnego pudru prasowanego Pure Colors.
 
Pamiętaj, że intensywny makijaż twarzy mocno ją spłaszcza. Przy pomocy Słonecznej Ziemi Lavertu podkreślisz kości policzkowe, a także ukryjesz drobne niedoskonałości i asymetrie. 
 
NASZA RADA: makijaż dłużej się utrzyma jeśli kilka dni przed sylwestrem wykonasz peeling i nałożysz maskę nawilżającą. Bezpośrednio przed nałożeniem makijażu zastosuj lekki krem nawilżający.

Oczy

Najmodniejszy w tym sezonie jest makijaż w kolorze złota, srebra, bordo, fioletu lub ciemnej zieleni. Wybierz jeden z najpiękniejszych odcieni pigmentów mineralnych Pure Colors i wykonaj mocny makijaż oczu. Nie zapomnij o intensywnym podkreśleniu brwi i rzęs – to również obowiązkowy element sylwestrowego looku 2015/2016.
  
zdj. Najmodniejsze odcienie pigmentów Pure Colors na sylwestra 2015/2016
 
NASZA RADA: jeśli mocno podkreślasz oczy zrezygnuj z ciemnej pomadki. Jeśli zastosowałaś pomadkę w intensywnym odcieniu, postaw na delikatny makijaż ust. 

Usta

Najmodniejszymi kolorami w sylwestrowym makijażu ust jest burgund, czerń, fiolet i klasyczna czerwień. W okresie, w którym skóra warg często pierzchnie i łuszczy się, kilka dni wcześniej warto pomyśleć o peelingu wykonanym przy pomocy szczoteczki do zębów i maseczce z miodu. Tak przygotowane usta dużo lepiej utrzymają pomadkę lub błyszczyk.
 
NASZA RADA: pomadkę lub błyszczyk zabierz ze sobą na sylwestra. Podczas wizyty w toalecie będziesz mogła poprawić makijaż. Jeśli masz skłonność do błyszczenia się skóry, razem z pomadką zapakuj puder w kamieniu.
 
Kategorie wpisu: 

Komentarze

Dodaj komentarz