Makijaż na Andrzejki 2015!

Andrzejkowy makijaż 2015 powinien być mocny i seksowny – możesz intensywnie podkreślić oczy i usta lub tylko jeden z tych obszarów. Sprawdź, na które kolory warto postawić przed tegoroczną zabawą andrzejkową! Dowiedz się jak wykonać perfekcyjny andrzejkowy makijaż!

Cera 

W makijażu andrzejkowym, który powinien wyglądać nieco upiornie, zrezygnuj intensywnej opalenizny. Twoja skóra powinna być jasna, idealnie gładka i matowa. Pomoże Ci w tym podkład i puder mineralny Pure Colors w jednym z jasnych odcieni. Kości policzkowe podkreśl intensywnym różem lub bronzerem. 
 

Oczy

Andrzejki to doskonała okazja, żeby wykonać intensywny smoky eye. Postaw na ciemne pigmenty mineralne Pure Colors, kreskę z aktywatorem eyelinera i pigmenty do makijażu brwi tej samej marki. W tym sezonie najmodniejsze są odcienie fioletu, granatu i butelkowej zieleni. Dodatkowo możesz dokleić sztuczne rzęsy.
 

Usta

Planując makijaż ust wybierz jeden z topowych kolorów w tym sezonie – na andrzejki szczególnie polecamy intensywne czerwienie, śliwki, a nawet czernie. Nie zapomnij zastosować bazy do makijażu ust Pure Colors, a Twój makijaż zyska niesamowitą trwałość! 
 
 
Kategorie wpisu: 

Komentarze

Dodaj komentarz