Konkurs! Do wygrania nagrody o łącznej wartości blisko 1500 zł!

Wraz z Polskim Stowarzyszeniem Kosmetologii i Medycyny Estetycznej organizujemy konkurs, w którym każdy może wygrać nasze kosmetyki mineralne Pure Colors do przetestowania!

Zasady konkursu:

Etap 1 – 30 zestawów nagród

Już w najbliższych dniach zamieścimy ankietę na podstawie której wybierzemy aż 30 osób do testowania produktów - dostajecie próbki 4 produktów: 2 kolorowe pigmenty i 2 produkty do makijażu twarzy (baza/podkład + róż/bronzer) – w wybranych przez siebie kolorach.

Jak wejść do zabawy?

  • Wypełnić i udostępnić ankietę
  • Polubić fanpage Ikor i Stowarzyszenia

www.facebook.com/IKORPL
www.facebook.com/StowarzyszenieKosmetologii

Wszyscy testujący w ciągu 5 dni przysyłają do nas zdjęcie z wykonanym przy ich pomocy makijażem i wrażeniami (na temat trwałości, aplikacji, koloru i innych) – zamieśćcie je również u siebie

To jednak nie koniec!,5 najciekawszych makijaży i opisów zostanie nagrodzonych ponownie!! 4 pełnowartościowymi produktami – możecie wybrać inne kolory, róż zamiast bronzera – co tylko chcecie! Po miesiącu stosowania przysyłacie nam swoje recenzje (zdjęcie + formularz z pytaniami).

Jednym słowem do wygrania 5 zestawów kosmetyków wartości ok. 275zł każdy!

Więcej informacji na fanpage Stowarzyszenia:
www.facebook.com/StowarzyszenieKosmetologii

Już wkrótce pojawi się tam ankieta, dzięki której będzie można wziąć udział w konkursie. Będziemy was informować na bieżąco!
 

Kategorie wpisu: 

Komentarze

Dodaj komentarz