Uwaga KONKURS!

Bądź pierwsza i zgarnij darmowy kosmetyk! POLUB NAS I CZEKAJ NA INFORMACJĘ! Pierwszy komentarz pod opublikowanym wkrótce na faceboku wpisem konkursowym wygrywa!

Adres naszego Facebooka i wpisu na temat konkursu: http://tiny.pl/hbdgq


Twoja opalenizna nie pasuje do podkładu? Nie chcesz brać na wakacje całej kosmetyczki? Postaw na Słoneczną Ziemię Lavertu!

 • delikatny makijaż – nałóż mniej
 • opalona cera – 2 warstwy
 • modelowanie twarzy - 3 warstwy


PODKŁAD + PUDER + BRONZER = JEDEN KOSMETYK!
A wszystko to bez efektu maski + niezwykła wydajność – kosmetyk wystarcza nawet na rok!

Już wkrótce kolejne produkty do zgarnięcia!

Kategorie wpisu: 
 

Zasady i regulamin konkursu dla blogerek!

Uwaga! konkurs dla blogerek!

 

NAGRODA: bon na zakupy w naszym sklepie internetowym o wartości 750 zł, czyli darmowe zakupy na dowolne produkty w tej kwocie. To jeszcze nie wszystko! Na zakupy w ramach bonu udzielimy zwycięzcy 50% rabatu, dzięki czemu w ramach bonu 750 zł będzie można zamówić dużo więcej kosmetyków! Adres sklepu:  http://ikor.pl/informacja/7/produkty


CZAS TRWANIA KONKURSU: 13.05.2013 (od 0.00) – 22.05.2013 (do 23.59)


JAK WZIĄĆ UDZIAŁ?
Zależy nam na sprawdzeniu, czy nasze kosmetyki są znane internautkom, dlatego warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest przeprowadzenie na blogu ankiety. Należy opublikować post z informacją o konkursie (nie narzucamy w jakiej formie). Wygra ta blogerka, która w komentarzach pod postem zbierze najwięcej odpowiedzi od zalogowanych – nie anonimowych czytelniczek. Każda odpowiedź w komentarzu musi zawierać krótką odpowiedź na 3 pytania:

 • Czy spotkałaś się z kosmetykami firmy Ikor? Kiedy i gdzie usłyszałaś o nich po raz pierwszy?
 • Masz już własne doświadczenia z kosmetykami firmy IKOR? Może Twoja znajoma ich używa? Co sądzicie na ich temat?
 • Który kosmetyk ze strony IKOR zaciekawił Cię najbardziej? Napisz dlaczego.


Im więcej komentarzy z odpowiedzią na te pytania, tym większa szansa na wygraną! Po zakończeniu akcji należy przesłać do nas maila (najpóźniej do 23.05.2013 do godziny 23.59) z linkiem do postu i liczbą uzbieranych komentarzy.


Dodatkowa nagroda dla czytelniczek! Blogerka, która wygra, będzie mogła wybrać najciekawszy komentarz zamieszczony pod jej postem konkursowym. Wskazana przez nią osoba otrzyma jeden wybrany przez siebie produkt z naszej oferty! Warto więc nie tylko zorganizować ankietę, ale również udzielać odpowiedzi na pytania z ankiety!


Podsumowując:

 • do 13.05 – zamieszczamy post z informacją o konkursie i pytaniami, na które należy udzielać odpowiedzi w komentarzach,
 • 13.05 – 22.05 – zbieramy komentarze z odpowiedziami na pytania,
 • 23.05 – przesyłamy na adres ania@ikor.pl link do postu konkursowego z informacją ile ankiet udało się zebrać (w temacie wiadomości prosimy napisać „Konkurs”).

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do dnia 28.05.2013 na naszym fanpage https://www.facebook.com/IKORPL  Tutaj również będzie można znaleźć informacje na temat przebiegu konkursu. Zachęcamy do polubienia!

Zachęcamy do zabawy!
 

REGULAMIN KONKURSU
1. Organizatorem konkursu jest firma IKOR P.H.U. z siedzibą w Gdańsku przy ulicy Meissnera 1.
2. Konkurs przeznaczony jest dla osób prowadzących blogi kosmetyczne, które zdecydują się za ich pośrednictwem przeprowadzić ankiety na temat produktów firmy IKOR P.H.U.
3. Konkurs trwa od 13.05.2013 (od godz. 0.00) – 22.05.2013 (do godz. 23.59). Ogłoszenie wyników nastąpi do dnia 28.05.2013 na stronie firmy w portalu społecznościowym pod adresem: https://www.facebook.com/IKORPL .
4. Konkurs polega na przeprowadzeniu na swoim blogu ankiety (w osobnym wpisie) i zebraniu odpowiedzi od zalogowanych użytkowników na poniższe pytania:
- Czy spotkałaś się z kosmetykami firmy Ikor? Kiedy i gdzie usłyszałaś o nich po raz pierwszy?
- Masz już własne doświadczenia z kosmetykami firmy IKOR? Może Twoja znajoma ich używa? Co sądzicie na ich temat?
- Który kosmetyk ze strony IKOR zaciekawił Cię najbardziej? Napisz dlaczego.
Liczbę zebranych odpowiedzi wraz z linkiem do wpisu konkursowego należy przesłać najpóźniej do 23.05.2013 do godziny 23.59 na adres ania@ikor.pl w tytule wiadomości wpisując „Konkurs”.
Anonimowe komentarze nie będą liczone jako ważne.
5. Konkurs wygrywa blogerka, która zbierze najwięcej ankiet od zalogowanych czytelniczek. Ma ona dodatkowo możliwość wyróżnienia najciekawszej z zebranych ankiet, którą firma IKOR nagrodzi dowolnie wybranym kosmetykiem.
6. Nagrodą w konkursie jest:
a) dla blogerki, która zwycięży: bon o wartości 750 zł do wykorzystania na zakupy w sklepie internetowym IKOR http://ikor.pl/informacja/7/produkty oraz dodatkowy rabat na zakupy w ramach bonu wysokości 50%.
b) dla czytelniczki blogerki, która zwycięży: dowolny kosmetyk z oferty IKOR.
Nagrody należy odebrać najpóźniej do 30.10.2013.
7. Dane osób biorących udział w konkursie są przeznaczone tylko do wiadomości firmy IKOR i nie są nikomu przekazywane.
 

Kategorie wpisu: 
 

UWAGA – MAMY WYNIKI KONKURSU!

Prawie się ze sobą w firmie pokłóciliśmy – spośród nadesłanych haseł naprawdę ciężko było wybrać te 3 najlepsze! :) W końcu udało nam się dojść do porozumienia i ustalić listę zwycięzców! :)

I miejsce - Paulina Janik „Excellent - odkryj w sobie magie koloru”
wyróżnienie:
- Małgorzata Piotrowicz „Pomadki utleniające Excellent w użyciu - koniec poprawiania ust w ukryciu”
- Nadia Wlasniak „Trwała jak miłość, magiczna jak pocałunek, doskonała jak Ty.”

Gratulujemy wszystkim świetnych pomysłów – nie tylko nagrodzonym!

Nagrody - pomadki Excellent:
- I miejce: 4 pomadki we wszystkich kolorach – prosimy o przesłanie adresu wysyłki i telefonu
- wyróżnienia: po 2 pomadki w wybranych kolorach – prosimy o przesłanie numerów odcieni, adresu wysyłki i telefonu.

Informacje przesyłamy na adres: ania@ikor.pl

Dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy na następny konkurs – już niebawem!

Kategorie wpisu: 
 

Szukamy hasła reklamowego dla naszych pomadek Excellent!

Wymyśl hasło reklamowe dla naszej magicznej linii pomadek utleniających Excellent! Do wygrania aż 8 pomadek! Najlepsze hasło zostanie nagrodzone kompletem 4 pomadek we wszystkich kolorach! Drugie i trzecie miejsce – dwoma wybranymi kolorami. Swoje propozycje możecie wpisywać przy pomocy facebookowej aplikacji na naszym fanpage: http://www.facebook.com/IKORPL/app_120205721406752 Na odpowiedzi czekamy do 8 kwietnia!

Kategorie wpisu: 
 

Znamy już wyniki konkursu!

Po zliczeniu waszych głosów i wielu burzliwych dyskusjach postanowiliśmy, że ostatni etap konkursu na testowanie minerałów Pure Colors wygrywa….. Marta Kot-Pakulska!

Tym samym zamykamy wreszcie konkurs prowadzony od końca ubiegłego roku. Dziękujemy naszemu partnerowi – Polskiemu Stowarzyszeniu Kosmetologii i Medycyny Estetycznej – za pomoc w organizacji.Marta Kot-Pakulska przesłała najlepsze naszym zdaniem makijaże i recenzje, postanowiliśmy więc nagrodzić ją drobnym upominkiem – na tym etapie konkursu nagrody pierwotnie nie były przewidziane. Wszystkie szczegóły przesyłamy na maila zainteresowanej:)
 

Kategorie wpisu: 
 

Rozstrzygamy konkurs PURE COLORS – Głosujcie!!!

Przyszła długo oczekiwana chwila! Mamy już wszystkie makijaże i opinie osób, które przez miesiąc testowały nasze kosmetyki. Prosimy was o pomoc w wybraniu ostatecznej laureatki konkursu na testowanie minerałów PURE COLORS organizowanego wraz z Polskim Stowarzyszeniem Kosmetologii i Medycyny Estetycznej!

Zaczniemy od przedstawienia wszystkich konkursowych makijaży. Pod każdym z nich znajdziecie link do osobnego wpisu z większą ilością zdjęć i opinii. Głosować prosimy wyłącznie w tym poście! Oceniamy makijaż i recenzje kosmetyków. Im więcej informacji dla was – tym cenniejsza recenzja!

Tematem tego etapu konkursu był prosty makijaż dzienny, który każda z was będzie mogła wykonać w domu! Należało przesłać zdjęcie całego makijażu + zdjęcia szczegółów, sposobu wykonania. Można było zaprosić koleżankę i uwiecznić efekty pracy na wspólnych zdjęciach :)


1. Agata Michalak


 

Cieni używałam zarówno z bazą do powiek jak i bez niej i mogę stwierdzić, że kosmetyki same w sobie są bardzo trwałe. Nie załamują się w zgięciach powiek, a kolor nie blaknie i nie wyciera się w ciągu dnia. Wybrałam bardzo neutralne odcienie żeby móc używać ich jak najczęściej. Sprawdzają się w makijażach dziennych jak i wieczorowych. Dają cudowny efekt odświeżenia i rozświetlenia spojrzenia.

Więcej zdjęć i opinie  kosmetykach - TUTAJ


2. Maria Jarząbek-WaleńWięcej zdjęć i opinie  kosmetykach - TUTAJ

Jak najbardziej spelnił moje oczekiwania, szczególnie kolor 57 był używany często przy makijażach sylwestrowych i w czasie karnawału :) i bardzo podobał się moim klientkom.


3. Marta Kot-PakulskaWięcej zdjęć i opinie  kosmetykach - TUTAJ

Zdjęcia przedstawiają dwa makijaże koktajlowe. W obu przypadkach używałam produktów: podkład nr 2, róż nr 12 i pigmenty nr 85,87, 104,105. Robienie makijażu tymi kosmetykami to prawdziwa przyjemność. Łatwość aplikacji zachwyci każdego. Możliwość stopniowania intensywności koloru i łączenia pigmentów ze sobą sprawia, że każdy makijaż będzie wyjątkowy i niepowtarzalny. Osobiście jestem bardzo zadowolona, że miałam możliwość poznać te produkty i je przetestować. Polecam je z przyjemnością, bo wiem że są tego warte. Nie osypują się, nie ma większego problemu z aplikacją. Posiadając nawet niewielkie umiejętności w wykonywaniu makijażu można uzyskać bardzo dobry efekt. Jednym słowem produkt idealny. Gorąco polecam! :)


4. Sylwia KrymerWięcej zdjęć i opinie  kosmetykach - TUTAJ

Produkt spełnił moje oczekiwanie. Kolor 111 bardzo dobrze sprawdza się na co dzień, zaś fiolet w makijażu okazjonalnym.


Zagłosuj w komentarzu na swoją kandydatkę! Prosimy o wpisywanie numeru makijażu na samym początku komentarza – będzie nam łatwiej policzyć :)

Dziękujemy za Wasze głosy!
 

Kategorie wpisu: 
 

Rozstrzygamy konkurs PURE COLORS! Makijaż nr 1

Dzisiaj pierwszy makijaż i pierwsze recenzje – Agata Michalak.

Przed i po:

Opinie o mineralnej bazie korygującej

Czas stosowania kilkanaście dni.
Częstotliwość stosowania raz dziennie
Scharakteryzuj poszczególne cechy preparatu:
Kolor: bardzo jasny, beżowy, na pierwszy rzut oka kosmetyk wydaje się przypominać sypki puder transparentny.  
Zapach: Brak zapachu, co jest dla mnie plusem. Nie lubię gdy kosmetyki kolorowe lub kremy pielęgnacyjne posiadają zapach. Może on powodować uczulenia, a od zapachu są perfumy.
Konsystencja: Sypka, jedwabista, miękka, drobno-zmielona.
Łatwość aplikacji: Dość dużym pędzelkiem z włosia naturalnego typu „koci języczek” kosmetyk aplikuje się bardzo dobrze. Łatwo przylega do skóry, przez co osypywanie się go na ubranie jest zminimalizowane.
Oceń poszczególne cechy preparatu (skala od 1-5)
Kolor 5
Zapach 5
Konsystencja 5
Łatwość aplikacji 5
Co sądzisz o opakowaniu produktu? Napisz coś na ten temat i przyznaj ocenę w skali od 1-5.
Opakowanie jest dość proste. Oprócz nakrętki jest przezroczyste, co pozwala na określenie w jakiej ilości zużywamy kosmetyk. Jedynym minusem są za duże dziurki w wewnętrznym wieczku, wolałabym żeby albo go nie było wcale, albo miało jakiś przekręcany ogranicznik, bo przy otwieraniu nigdy nie mam pewności ile produktu znajduje się przy zakrętce i czy się on nie wysypie. Ocena: 4.
Co możesz powiedzieć o efektywności i trwałości testowanego produktu?
Krycie niedoskonałości jest świetne. Nigdy nie przypuszczałam, że kosmetyk o konsystencji pudrowej może posiadać taką zdolność. Swobodnie może zastępować produkty płynne lub kremowe. Trwałość jest również bardzo dobra. Kosmetyk nie zbiera się w zmarszczkach wokół oczu. Jest zdecydowanie wart polecenia kobietom, które pragną świetnego krycia niedoskonałości bez używania silnych kosmetyków korygujących.
Czy produkt spełnił Twoje oczekiwania? Uzasadnij.
Nie tylko spełnił on moje oczekiwania, ale także wyszedł poza nie. Kosmetyk jest lekki, nie zatyka porów. Wygląda bardzo naturalnie, nie podkreśla rozszerzonych porów, przy tym idealnie kryje i jest bardzo trwały. Czego chcieć więcej? Na pewno będzie mi dobrze służył w lecie, gdy niechętnie nakładam podkłady kremowe.
Czy poleciłabyś ten produkt innej osobie?
Tak, już nawet to zrobiłam.
Jak w jednym zdaniu określiłabyś swój stosunek do produktu:
Produkt okazał się lepszy niż przypuszczałam wcześniej.

Makijaż krok po kroku

1. Na oczyszczoną, nawilżoną kremem twarz nakładam Mineralną Bazę Korygującą Ikor. Jest niesamowita. Popatrzcie jak wygląda nałożona na jedną stronę twarzy. Moje zaczerwienienia
i niedoskonałości po prostu znikły:2. Po nałożeniu Bazy na całą buzię, aplikuję Mineralny Podkład Pudrowy. Sami zobaczcie, że moja skóra wygląda jak po nałożeniu typowych kosmetyków w płynie. Jak dla mnie to jest niesamowite:3. Jak pewnie zauważyliście zaznaczyłam wcześniej również moje brwi. Teraz czas na wykonturowanie twarzy bronzerem, aby dodać jej trójwymiarowości.4. Przystępuję do makijażu oczu. Na powiekę nakładam kremową bazę:5. Na wewnętrzny kącik oka i na około 1/3 powieki ruchomej nakładam Mineralny Cień Ikor #87 Posh Nude.6. Na środkową część powieki ruchomej aplikuję Mineralny Cień Ikor nr #89 Twister, który jest soczystą zielenią opalizującą na błękit – cudowne połączenie.7. W zewnętrznym kąciku oka aplikuję odcień #17 Light Purple Pink również z Ikor. Staram się nałożyć go tak, aby uzyskać kształt litery „V”. W ten sposób:8. Sięgam po pędzelek do rozcierania. Nabieram na niego odrobinę Cienia Ikor w kolorze #83 Gold Pink Diamond i rozcieram wcześniej nałożony fiolet, aby nie miał on aż tak ostrych krawędzi:9. Na dolną powiekę nakładam wcześniej użytą zieleń, a linię wodną rozjaśniam moją ulubioną białą kredką:10. Tuszuję rzęsy:11. Jeszcze odrobina uśmiechu i na szczyty kości policzkowych nakładam mój ulubiony róż do policzków – Ikor #30 Passion Pink:12. Na usta nakładam bezbarwny błyszczyk z odrobiną mojego różu Ikor:13. Tym razem numer 13 jest szczęśliwy, bo makijaż jest już gotowy. Oto efekt z otwartymi i zamkniętymi oczami:14. A oto efekt „przed” i „po” (tylko dla widzów o mocnych nerwach):

Opinie o różu mineralnym

#30 Passion Pink

Czas stosowania: dwa miesiące.
Częstotliwość stosowania: raz dziennie
Scharakteryzuj poszczególne cechy preparatu:
Kolor: chłodny, naturalny róż pasujący do większości polek. Na skórze jest odrobinę ciemniejszy niż w opakowaniu, ale pięknie wygląda. Posiada drobinki rozświetlające, które sprawiają, że kolor jest świeży i żywy.
Zapach: brak zapachu.
Konsystencja: lekka, sypka, drobno-zmielona, jedwabista, miękka.
Łatwość aplikacji: aplikacja pędzelkiem do różu jest bardzo łatwa, chociaż trzeba uważać, aby aplikować kosmetyk bardzo niewiele, bo ma dość silny pigment i łatwo można przesadzić.
Oceń poszczególne cechy preparatu (skala od 1-5)
Kolor  5
Zapach 5
Konsystencja 5
Łatwość aplikacji 5
Co sądzisz o opakowaniu produktu? Napisz coś na ten temat i przyznaj ocenę w skali od 1-5.
Jest jedynie troszkę mniejsze od opakowania Bazy Korygującej. Również wolałabym żeby dziurki były albo mniejsze, albo miały jakiś ogranicznik. Ocena również 4.
Co możesz powiedzieć o efektywności i trwałości testowanego produktu?
Trwałość jest niebywała. Nigdy nie miałam lepszego różu do policzków. Jego kolor nie zanika w ciągu dnia jak to bywa z innymi kosmetykami tego typu. Oprócz koloru daje cudowne rozświetlenie cery. Nie wiem jak dotąd żyłam bez tego różu, bo wyróżnia się z tłumu nie tylko pięknym wykończeniem makijażu, ale także trwałością.
Czy produkt spełnił Twoje oczekiwania? Uzasadnij.
Zdecydowanie spełnił moje oczekiwania. Tak samo jak Baza, on również je przeskoczył. Nie przypuszczałam, że tak go polubię. Powód znajduje się w odpowiedzi powyżej.
Czy poleciłabyś ten produkt innej osobie?
Zdecydowanie tak
Jak w jednym zdaniu określiłabyś swój stosunek do produktu:
Produkt okazał się lepszy niż przypuszczałam wcześniej.

Opinie o pigmentach mineralnych

#83 Golg Pink Diamond i #87 Posh Nude

Czas stosowania: kilkanaście dni
Częstotliwość stosowania: kilka razy w tygodniu.
Scharakteryzuj poszczególne cechy preparatu
Kolor: #83 w opakowaniu biel opalizująca na różowo-złoto, po roztarciu na skórze biel zostaje zdominowana przez połyskujący róż i delikatne złoto. #87 pięknie mieniący się odcień beżu dający bardzo ładne rozświetlenie.
Zapach: brak
Konsystencja: sypka, drobno-zmielona, miękka
Łatwość aplikacji: bardzo dobra aplikacja zarówno pędzelkami do nakładania cieni takimi jak np. „koci języczek”, jak zarówno tymi do rozcierania. Cienie praktycznie nie osypują się, co pozwala na wykonanie perfekcyjnego makijazu.
Oceń poszczególne cechy preparatu (skala od 1-5) – dotyczy obu cieni.
Kolor  5
Zapach 5
Konsystencja 5
Łatwość aplikacji 5
Co sądzisz o opakowaniu produktu? Napisz coś na ten temat i przyznaj ocenę w skali od 1-5.
Tak jak w przypadku innych kosmetyków Pure Colors. Łatwo można rozpoznać odcień po Przezroczystym słoiczku. Jednak duże otwory w wieczku są w tym przypadku dużo większym utrudnieniem w korzystaniu z cieni. Za każdym otwarciem z opakowania wysypuje się część produkty, co nie jest pożądane.
Co możesz powiedzieć o efektywności i trwałości testowanego produktu?
Cieni używałam zarówno z bazą do powiek jak i bez niej i mogę stwierdzić, że kosmetyki same w sobie są bardzo trwałe. Nie załamują się w zgięciach powiek, a kolor nie blaknie i nie wyciera się w ciągu dnia. Wybrałam bardzo neutralne odcienie żeby móc używać ich jak najczęściej. Sprawdzają się w makijażach dziennych jak i wieczorowych. Dają cudowny efekt odświeżenia i rozświetlenia spojrzenia.
Czy produkt spełnił Twoje oczekiwania? Uzasadnij.
Tak. Ze względu nie tylko na trwałość, ale i możliwości jakie dają mi te kolory w tworzeniu makijaży na różne okazje.
Czy poleciłabyś ten produkt innej osobie?
Tak
Jak w jednym zdaniu określiłabyś swój stosunek do produktu:
Produkt okazał się lepszy niż przypuszczałam wcześniej.


Głosować możecie w poście ze wszystkimi pracami konkursowymi – TUTAJ
(wpiszcie w komentarzu numer swojej kandydatki)

Dziękujemy za Wasze głosy!
 

Kategorie wpisu: 
 

Rozstrzygamy konkurs PURE COLORS! Makijaż nr 3

Dalszy ciąg recenzji i makijaży konkursowych – Marta Kot-Pakulska.

Opinie o pigmentach mineralnych

Pure Colors Pigmenty - 85, 87, 104, 105

Czas stosowania 10 dni
Częstotliwość stosowania kilka razy w tygodniu
Scharakteryzuj poszczególne cechy preparatu
Kolor intensywne i zdecydowane
Zapach delikatny i subtelny
Konsystencja sypki
Łatwość aplikacji ładnie się nanosiły, intensywność koloru można łatwo stopniować , aplikacja bardzo dobra, można je nanosić na wiele sposobów nawet palcem ładnie łączyły się z powieką
Oceń poszczególne cechy preparatu (skala od 1-5)
Kolor  5
Zapach 5
Konsystencja 5
Łatwość aplikacji 5
Co sądzisz o opakowaniu produktu? Napisz coś na ten temat i przyznaj ocenę w skali od 1-5.
opakowanie ładne i estetyczne, zmieniłabym coś przy nakrętce aby ułatwić odkręcanie, bo za każdym razem musiałam mieć idealnie czyste ręce tzn., bez kremu inaczej miałam problem z otwarciem, dodatkowo dodałabym jakieś plastikowe wieczko do środka oprócz folii bo po odklejeniu zbyt dużo produktu przy transporcie się wysypywało dlatego moja ocena opakowania to 3
Co możesz powiedzieć o efektywności i trwałości testowanego produktu?
nie mam zastrzeżeń, dobrze się nanosiły, nie ważyły się ani nie osypywały
Czy produkt spełnił Twoje oczekiwania? Uzasadnij.
Tak, kolory są świetne a produkt bardzo wydajny, szeroki wachlarz zastosowania.
Czy poleciłabyś ten produkt innej osobie?
tak
Jak w jednym zdaniu określiłabyś swój stosunek do produktu:
Produkt okazał się lepszy niż przypuszczałam wcześniej

Opinie o podkładzie mineralnym

Pure Colors Podkład Mineralny 02

Czas stosowania 30 dni
Częstotliwość stosowania raz dziennie
Scharakteryzuj poszczególne cechy preparatu
Kolor delikatnie opalony, idealnie komponował się z moją karnacją
Zapach delikatny i subtelny
Konsystencja sypki
Łatwość aplikacji równomiernie się nanosił, nawet jeżeli w jednym miejscu nałożyłam za dużo produktu to łatwo było rozetrzeć podkład pędzlem i uzyskać idealne krycie
Oceń poszczególne cechy preparatu (skala od 1-5)
Kolor  5
Zapach 5
Konsystencja 5
Łatwość aplikacji 4
Co sądzisz o opakowaniu produktu? Napisz coś na ten temat i przyznaj ocenę w skali od 1-5.
opakowanie ładne i estetyczne, zmieniłabym coś przy nakrętce aby ułatwić odkręcanie, bo za każdym razem musiałam mieć idealnie czyste ręce tzn., bez kremu inaczej miałam problem z otwarciem, dodatkowo dodałabym jakieś plastikowe wieczko do środka oprócz folii bo po odklejeniu zbyt dużo produktu przy transporcie się wysypywało dlatego moja ocena opakowania to 3
Co możesz powiedzieć o efektywności i trwałości testowanego produktu?
nie mam zastrzeżeń jeżeli chodzi o testowanie o tej porze roku, choć instynkt mi podpowiada, że latem też powinno być ok
Czy produkt spełnił Twoje oczekiwania? Uzasadnij.
Tak, szukałam produktu, który bez problemu mogłabym aplikować i nie skupiać się nad makijażem, mam małe dziecko i nie mam czasu na to by długo wykonywać makijaż, czasami wystarczył sam podkład by buzia nabrała świeżego zdrowego wyglądu. bez problemu zawsze wyglądałam dobrze, bez smug i nierówności.
Czy poleciłabyś ten produkt innej osobie?
tak
Jak w jednym zdaniu określiłabyś swój stosunek do produktu:
Produkt okazał się lepszy niż przypuszczałam wcześniej

Opinie o różu mineralnym

Pure Colors Róż Mineralny 12

Czas stosowania 30 dni
Częstotliwość stosowania raz dziennie
Scharakteryzuj poszczególne cechy preparatu
Kolor delikatny róż z wieloma drobinkami
Zapach delikatny i subtelny
Konsystencja sypki
Łatwość aplikacji ładnie się nanosił, intensywność koloru można łatwo stopniować , aplikacja bardzo dobra
Oceń poszczególne cechy preparatu (skala od 1-5)
Kolor  5
Zapach 5
Konsystencja 5
Łatwość aplikacji 5
Co sądzisz o opakowaniu produktu? Napisz coś na ten temat i przyznaj ocenę w skali od 1-5.
opakowanie ładne i estetyczne, zmieniłabym coś przy nakrętce aby ułatwić odkręcanie, bo za każdym razem musiałam mieć idealnie czyste ręce tzn., bez kremu inaczej miałam problem z otwarciem, dodatkowo dodałabym jakieś plastikowe wieczko do środka oprócz folii bo po odklejeniu zbyt dużo produktu przy transporcie się wysypywało dlatego moja ocena opakowania to 3
Co możesz powiedzieć o efektywności i trwałości testowanego produktu?
nie mam zastrzeżeń jeżeli chodzi o testowanie o tej porze roku, choć instynkt mi podpowiada, że latem też powinno być ok
Czy produkt spełnił Twoje oczekiwania? Uzasadnij.
Tak, efekt był taki jak oczekiwałam kolor idealnie do mnie pasuje, drobinki są boskie, jestem zdecydowanie fanką tego różu
Czy poleciłabyś ten produkt innej osobie?
tak
Jak w jednym zdaniu określiłabyś swój stosunek do produktu:
Produkt okazał się lepszy niż przypuszczałam wcześniej

Głosować możecie w poście ze wszystkimi pracami konkursowymi – TUTAJ
(wpiszcie w komentarzu numer swojej kandydatki)

Dziękujemy za Wasze głosy

Kategorie wpisu: 
 

Rozstrzygamy konkurs PURE COLORS! Makijaż nr 2

Kolejny makijaż i kolejne recenzje – Maria Jarząbek-Waleń.

Opinie o podkładzie mineralnym

Podkład mineralny nr 16

Czas stosowania ok 14 dni
Częstotliwość stosowania
kilka razy w tygodniu
Scharakteryzuj poszczególne cechy preparatu
Kolor Bardzo ładny, jasny, świezy odcień produktu
Zapach Dla mnie kosmetyki te są bez zapachowe :)
Konsystencja Przyjemna w aplikacji
Łatwość aplikacji Łatwo się aplikuje, nie tworząc plam, ani żednych smug
Oceń poszczególne cechy preparatu (skala od 1-5)
Kolor  5
Zapach 5
Konsystencja 5
Łatwość aplikacji 5,
Co sądzisz o opakowaniu produktu? Napisz coś na ten temat i przyznaj ocenę w skali od 1-5.
Opakowanie proste, eleganckie, przejrzyste, moja ocena 5
Co możesz powiedzieć o efektywności i trwałości testowanego produktu?
Podkład po ok 3-4 godzinach zaczyna się błyszczeć- być może powodem jest to że nie aplikowałam żadnej bazy pod podkład z serii Pure Colors
Czy produkt spełnił Twoje oczekiwania? Uzasadnij.
Jak najbardziej spelnił moje oczekiwania, bardzo ładnie, równomiernie pokrywa całą twarz, maskuje wszelkie niedoskonałości, bardzo pozytywnie zaskoczył mnie poziom krycia produktu, efekt końcowy bardzo świetlisty
Czy poleciłabyś ten produkt innej osobie?
tak już poleciłam
Jak w jednym zdaniu określiłabyś swój stosunek do produktu:
Produkt okazał się lepszy niż przypuszczałam wcześniej

Opinie o pigmentach mineralnych

Pigment nr 99, 57, 87

Czas stosowania ok 14 dni
Częstotliwość stosowania kilka razy w tygodniu
Scharakteryzuj poszczególne cechy preparatu
Kolor Wszystkie 3 testowane kolory są bardzo dobrze napigmentowane
Zapach Dla mnie kosmetyki te są bez zapachowe :)
Konsystencja Przyjemna w aplikacji
Łatwość aplikacji Z łatwością się nakładają, - najtrudniej nr 57-trzeba pracować starannie, aby produkt położyć równomiernie
Oceń poszczególne cechy preparatu (skala od 1-5)
Kolor  5
Zapach 5
Konsystencja 5
Łatwość aplikacji 5, a nr 57- 4
Co sądzisz o opakowaniu produktu? Napisz coś na ten temat i przyznaj ocenę w skali od 1-5.
Opakowanie proste, eleganckie, przejrzyste, moja ocena 4
Moja sugestia odnośnie np. cieni rozświetlających, z drobinkami, błyszczących- nakrętka opakowania mogłaby być z połyskiem
Co możesz powiedzieć o efektywności i trwałości testowanego produktu?
Nie mam zastrzeżeń co do trałości testowanych cieni.
Czy produkt spełnił Twoje oczekiwania? Uzasadnij.
Jak najbardziej spelnił moje oczekiwania, szczególnie kolor 57 był używany często przy makijażach sylwestrowych i w czasie karnawału :) i bardzo podobał się moim klientkom
Czy poleciłabyś ten produkt innej osobie?
tak już poleciłam
Jak w jednym zdaniu określiłabyś swój stosunek do produktu:
Produkt okazał się lepszy niż przypuszczałam wcześniej

Opinie o bronzerach

Bronzer mineralny - Bronzing Princess

Czas stosowania ok 14 dni
Częstotliwość stosowania kilka razy w tygodniu
Scharakteryzuj poszczególne cechy preparatu
Kolor Bardzo ładny
Zapach Dla mnie kosmetyki te są bez zapachowe :)
Konsystencja Przyjemna w aplikacji
Łatwość aplikacji Łatwo się aplikuje, intensywność zależy od ilości produktu jaki położymy- można zatem uzyskać delikatny efekt rozświetlenia jak i bardzo mocnego nabłyszczenia np. na wieczór. Trzeba tylko uważać, aby nie polożyć za dużo produktu w jednym miejscu, ponieważ może powstać nieestetyczne zaciemnienie.
Oceń poszczególne cechy preparatu (skala od 1-5)
Kolor  5
Zapach 5
Konsystencja 5
Łatwość aplikacji 4
Co sądzisz o opakowaniu produktu? Napisz coś na ten temat i przyznaj ocenę w skali od 1-5.
Opakowanie proste, eleganckie, przejrzyste, moja ocena 5
Co możesz powiedzieć o efektywności i trwałości testowanego produktu?
Nie mam zastrzeżeń- super
Czy produkt spełnił Twoje oczekiwania? Uzasadnij.
Jak najbardziej spelnił moje oczekiwania, bardzo dużą zaletą tego produktu jest to że może on być również stosowany jako cień do powiek :)
Czy poleciłabyś ten produkt innej osobie?
tak już poleciłam
Jak w jednym zdaniu określiłabyś swój stosunek do produktu:
Produkt okazał się lepszy niż przypuszczałam wcześniej
 


Głosować możecie w poście ze wszystkimi pracami konkursowymi – TUTAJ
(wpiszcie w komentarzu numer swojej kandydatki)

Dziękujemy za Wasze głosy!

Kategorie wpisu: 
 

Rozstrzygamy konkurs PURE COLORS! Makijaż nr 4

Przedstawiamy ostatni makijaż i ostatnie recenzje – Sylwia Krymer.

Opinie o mineralnej bazie korygującej

Baza korygująca Pure Colors

Czas stosowania 5 dni
Częstotliwość stosowania raz w tygodniu
Scharakteryzuj poszczególne cechy preparatu
Kolor jasny ciepły róż
Zapach bezzapachowa
Konsystencja sypki
Łatwość aplikacji łatwa aplikacja, lekko się osypuje
Oceń poszczególne cechy preparatu (skala od 1-5)
Kolor  4
Zapach 5
Konsystencja 4
Łatwość aplikacji 5
Co sądzisz o opakowaniu produktu? Napisz coś na ten temat i przyznaj ocenę w skali od 1-5.
Opakowanie okrągłe i małe w związku z czym poręczne. W środku kilkanaście dziurek dzięki czemu można łatwo dozować ilość potrzebnego produktu. Ocena 5
Co możesz powiedzieć o efektywności i trwałości testowanego produktu?
Baza lekko rozjaśnia skórę, bardzo dobrze matuje. Przy cerze suchej daje uczucie ściągania. Kryje drobne niedoskonałości skóry. W połączeniu z podkładem przedłuża jego trwałość.
Czy produkt spełnił Twoje oczekiwania? Uzasadnij.
Tak produkt spełnił moje oczekiwania, ponieważ w połączeniu z podkładem mineralnym można uzyskać jeszcze lepszy efekt.
Czy poleciłabyś ten produkt innej osobie?
tak
Jak w jednym zdaniu określiłabyś swój stosunek do produktu:
produkt niczym mnie nie zaskoczył ani pozytywnie ani negatywnie

Baza + Podkład nałożony na cerę tłustą problemową:

Przed i po nalożeniu Bazy + Podkładu mineralnego nr 13:

Pigmenty fiolet 51 i coral 9:

Opinie o podkładzie mineralnym

Podkład mineralny Pure Colors

Czas stosowania
25 dni
Częstotliwość stosowania raz dziennie
Scharakteryzuj poszczególne cechy preparatu
Kolor ciepły beż
Zapach bezzapachowy
Konsystencja sypki
Łatwość aplikacji łatwy w aplikacji - nie tworzy smug, lekko się osypuje
Oceń poszczególne cechy preparatu (skala od 1-5)
Kolor  5
Zapach 5
Konsystencja  4
Łatwość aplikacji  4
Co sądzisz o opakowaniu produktu? Napisz coś na ten temat i przyznaj ocenę w skali od 1-5.
Opakowanie okrągłe i małe w związku z czym poręczne. W środku kilkanaście dziurek dzięki czemu można łatwo dozować ilość potrzebnego produktu. Ocena 5
Co możesz powiedzieć o efektywności i trwałości testowanego produktu?
Wybrany kolor podkładu dobrze sprawdza się przy jasnych karnacjach, bardzo dobrze wyrównuje koloryt skóry, delikatnie ją przyciemnia. Trochę słabo kryje większe odstające ponad powierzchnię skóry zmiany.  Trwałość bardzo dobra, niezmienna przez 8h, bardzo dobrze matuje skórę.
Czy produkt spełnił Twoje oczekiwania? Uzasadnij.
Tak spełnił. Daje uczucie lekkości na skórze, ujednolica koloryt i nie tworzy efektu maski.
Czy poleciłabyś ten produkt innej osobie?
tak
Jak w jednym zdaniu określiłabyś swój stosunek do produktu:
Produkt okazał się lepszy niż przypuszczałam wcześniej

Opinie o pigmentach mineralnych

Pigmenty Pure Colors

Czas stosowania 15 dni
Częstotliwość stosowania kilka razy w tygodniu
Scharakteryzuj poszczególne cechy preparatu
Kolor perłowy fiolet 51, satynowy beż 111
Zapach bezzapachowy
Konsystencja sypka
Łatwość aplikacji średnio trudny
Oceń poszczególne cechy preparatu (skala od 1-5)
Kolor  5
Zapach 5
Konsystencja 4
Łatwość aplikacji 4
Co sądzisz o opakowaniu produktu? Napisz coś na ten temat i przyznaj ocenę w skali od 1-5.
Opakowanie okrągłe i małe w związku z czym poręczne. W środku kilkanaście dziurek dzięki czemu można łatwo dozować ilość potrzebnego produktu. Ocena 5
Co możesz powiedzieć o efektywności i trwałości testowanego produktu?
Cienie nałożone na dobrze przygotowaną powiekę długo się utrzymują. Intensywność można dozować poprzez nakładanie produktu na sucho lub mokro. Nakładane na sucho mogą się trochę osypywać, na mokro mają  intensywniejszy kolor.
Czy produkt spełnił Twoje oczekiwania? Uzasadnij.
Produkt spełnił moje oczekiwanie. Kolor 111 bardzo dobrze sprawdza się na co dzień, zaś fiolet w makijażu okazjonalnym.
Czy poleciłabyś ten produkt innej osobie?
tak
Jak w jednym zdaniu określiłabyś swój stosunek do produktu:
Produkt niczym mnie nie zaskoczył ani pozytywnie ani negatywnie

Głosować możecie w poście ze wszystkimi pracami konkursowymi – TUTAJ
(wpiszcie w komentarzu numer swojej kandydatki)

Dziękujemy za Wasze głosy!

Kategorie wpisu: 
 

Strony